لوگوی سایت1
CADAC

پنج برتری کاداک

طیبعت سبز

     ازسال 2018 بیشتر پوشش صفحات پخت و پز با مواد سازگار با محیط زیست ساخته میشود . لایه پوششی سرامیکی از مواد ارگانیک ساخته شده و فاقد مواد سمی و سازگار با محیط زیست می باشند.

    محصولات سازگار با محیط زیست دارای طول عمر بیشترو پوشش نچسب مقاومتری هستند. این قابلیت : دارای مقاومت در حرارت بالا، توزیع و حفظ  یکنواخت حرارت  در صفحات  پخت  و مصرف  کمتر گاز ( 30% ) را ارائه می دهد.

    محصولات  ساخته شده از مواد ارگانیک که به راحتی با آب و مواد شوینده پاک می گردد

 

مصرف انرژی

     شرکت کاداک موفق به ثبت فناوری جدیدی در محصولات فضای باز شده است.

    این فناوری منحصر بفرد در صفحات شبکه ای لعابی باعث توزیع یکنواخت حرارت و رسیدن سریعتر به دمای مطلوب پخت و پز میشود. این طراحی منحصر بفرد باعث نگه داشتن ( به دام افتادن ) حرارت در قسمت U شکل شده وبه اطراف پخش نمی شود در نتیجه باعث مصرف کمتر گاز می شود .

    به علت توزیع یکنواخت و کامل حرارت در این صفحات  کل سطح  شبکه  قابل  پخت وپز می باشد.

 

 شستشوی اسان

 

   محفظه مشعل باربیکیو های فضار باز از جنس آلومینیوم یا استیل با پوشش لعابی می باشد. سیستم شستشوی آسان باعث جاری شدن آب و چربی های حاصل از پخت و پز به ظرف پشت محفطه میشود . شلنگ تلسکوپی متصل به ظرف جمع کننده می تواند آب و چربی های اضافی را به داخل سطل یا ظرف دیگری منتقل نماید.

    خاصیت نچسبی صفحات پخت و پز باعث شستشوی راحت آن می شود. سینی زیرین به راحتی قابل جابجایی و شستشو می باشد.

    هرگز پاک کردن به این سادگی را با یک اسفنج و مواد شوینده تجربه نکرده اید.

 

مازولار

     محصولات کاداک با قابلیت سیستم ماژولارشناخته می شود. باربیکیوهای کاداک با انواع سینی ها و صفحات پخت و پز، قابل استفاده بوده و پخت و پز را جذابتر و خاطره انگیز می نماید. شما با کاداک امکاناتی فراتر از سرخ کردن همبرگر  در باربیکیوی خود خواهید داشت.

    سیستم ماژولار کاداک :

  • یک کباب پز با فرصت های بی پایان
  • سطوح و سینی های مختلف پخت و پز
  • قابلیت جابجایی آسان صفحات پخت وپز با یکدیگر
نصب آسان2      باربیکیو های کاداک به راحتی قابل نصب می باشند. محصولات فضای باز به خاطر طراحی هوشمندانه محصول و محدود بودن تعداد قطعات و سادگی راهنمای نصب در 30 دقیقه قابل نصب می باشند.

     باربیکیو های مسافرتی در یک دقیقه بدون نیاز به ابزارآماده استفاده می باشند. بنا براین با خرید یک محصول کاداک زمان بیشتری را از زندگی لذت خواهید برد.